УВАГА! Реєстрація на іспит 07-08.03.2020р. ЗАКІНЧЕНА!
Ukrainian English German Polish Russian

DSC_0795

             16 лютого  2019 р уперше в Луцьку, за ініціативи ЮНЕКО ГРУП відбулась велика презентація – семінар ПОРЯДОК ВСТУПУ ДО ВНЗ ПОЛЬЩІ 2019/2020 за участі  Краківського Педагогічного Університету,  Свєнтокшиської Політехніки та Університету Туризму і Екології в Сухій Бескидзькій

DSC_0851

                Враховуючи тривалість презентації, а це на секундочку понад 4 години, атмосфера склалась приємною та дружньою. І головне – корисною!  Адже батьки та абітурієнти отримали відповіді на усі поставлені питання та уперше мали можливість прямого спілкування з представниками польських вишів!

DSC_0807

                  Кожен присутній отримав у подарунок Довідник – порадник „Обери свій ВНЗ у ПОЛЬЩІ”* з кращими  освітніми офертами 2019/2020 наступних вишів: Краківська Політехніка,   Кошалінський Політехнічний Університет, Краківський Педагогічний Університет, Університет Економічний в Кракові , Університет Публічної Адміністрації ім. С. Сташица у Бялимстоку , Атенеум, Університет Бізнесу у Вроцлаві,  Університет Вармінсько-Мазурський в Ольштині, Вища Економічна Школа в Бялимстоку, Політехніка Свєнтокшиська , Університет Гданський,Технологічно – Природничий Університет ім. Яна та Єнджея Шнядецьких в Бидгощі, Університет Екології та управління у Варшаві, Куяво – Поморська Вища Школа у Бидгощі .

* переглянути Довідник онлайн

   скачати Довідник

DSC_0838

               ТОВ ЮНЕКО ГРУП дякує усім присутнім абітурієнтам та батькам, а також висловлює щиру подяку Краківському Педагогічному Університету,  Свєнтокшиській Політехніці, Університету Туризму і Екології в Сухій Бескидзькій та Обласній бібліотеці для юнацтва м. Луцька

DSC_0805

                   Якщо Ви бажаєте взяти участь у нашій наступній презентації –   слідкуйте за новинами @ polandstady . Адже уже у другій половині березня – м. Рівне!