Biotechnologia przemysłowa, ekotechnologie dla zrównoważonego rozwoju, informatyka materiałowa i energetyka jądrowa – нові напрями навчання у Краківській Політехніці
"Нові напрями навчання у Краківській Політехніці»
є відповіддю на потреби економіки
та динамічного розвитку секторів ринку, з якими вони пов'язані"
з заяви представників університету
З чим варто, без сумніву погодитись. Зупинемось детальніше на кожному з них.
Напрям навчання Промислова біотехнологія (І рівень) буде запроваджено на Відділі Хімічної Інженерії та Технології. Це модернізована версія спеціальності «Біотехнологія», з ще більшим акцентом на практиці. Студенти між іншим, отримають навички з сучасної лабораторної техніки, промислової мікробіології, біотехнологічних процесів у промисловості, а також хімічної інженерії та технології в широкому розумінні. Випускники можуть працевлаштуватися в біотехнологічній та суміжних галузях, науково-дослідних лабораторіях або сучасних стартапах.
Напрям навчання Екотехнології сталого розвитку (І рівень) буде запроваджено на Відділі Екології та Енергетики. Даний факультет спрямований на студентів, які хочуть пов'язати свою професійну кар'єру з розробкою нових, екологічно чистих технологій (екотехнологій) та їх впровадженням у промисловість та муніципальне управління. Випускники цього напряму зможуть використовувати знання штучного інтелекту (ШІ) у своїй майбутній роботі. За словами представників університету, попит на таких фахівців у Польщі та світі зростатиме.
На Відділі Фізично -Матеріалознавчому планується запустити Матеріалознавчу інформатику (І рівень). Ця галузь дослідження поєднуватимиме знання про структуру матеріалів з передовими ІТ-інструментами для аналізу даних. Метою інформатики матеріалів є використання обчислювальних методів і підвищення їх ефективності в питаннях моделювання та проектування матеріалів, що використовуються, наприклад, в будівництві та електроніці.
Атомна енергетика (ІІ рівень/магістратура) – це новий напрям підготовки на Відділі Екології та Енергетики. Рекрутація на який розпочнеться взимку, оскільки саме навчання відповідно розпочнеться з другого семестру. Окрім того планується співпраця з Інститутом ядерної фізики імені Генрика Неводніцанського Польської академії наук. Випускники ж даного напряму зможуть працювати в галузях, пов'язаних з атомною енергетикою, а також над проектами, пов'язаними, наприклад, з відновлюваними джерелами енергії.
Ну і на завершення, додамо, що виходячи з власно досвіду роботи, фахівці ТОВ ЮНЕКО ГРУП відмічають, що вступ на нові напрями навчання завжди є «трішки полегшеним», оскільки конкурс на такі напрями, ще не встигає набрати обертів.
Більше інформації про нові напрями за посиланням.
Отримати консультацію з питань навчання у Польщі можна за телефонами:
+38 (066) 88 55 659, +38 (096) 122 90 70
або ж завітати до офісу ТОВ ЮНЕКО ГРУП: вул. Винниченка 65, оф.22, м. Луцьк