19 та 20 травня 2018 року, на базі Луцької школи №1 відбудеться державний сертифікаційний іспит з польської мови на рівні В1,В2 для дітей та молоді (14-17р)
Ukrainian English German Polish Russian

Шановні друзі, майбутні абітурієнти та їх батьки!

                Ми раді Вам повідомити, що  На підставі  Рішення Міністерства науки та вищої освіти Польщі Nr 13/DWM/2017 від  6 вересня 2017 року, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області четвертою в Україні та двадцять п’ятою у цілому світі є уповноваженою  на організацію та проведення державних сертифікаційних іспитів з польської мови для дітей та молоді на рівні А1, А2, В1, В2   

          Вартість іспиту складатиме 90 євро та  20 євро додатково оплачується учасниками, що склали іспит за отримання сертифікату.

З приводу дати проведення іспиту, зазначимо,  що така дата  затверджується Міністерством науки та вищої освіти Польщі. Тим не менше,  терміном організації державного сертифікаційного іспиту з польської мови Луцькою спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №1 планується червень 2018 року.

          Попередня реєстрація охочих скласти іспит – відкрита, Ви можете уже заповнити формуляр – заяву.  

          Також, зазначимо, що саме на підставі даних іспитів, Ви отримуєте Сертифікат з польської мови як іноземної,   що є єдиним документом, яким  підтверджується знання польської мови, та який визнається усіма установами, організаціями, навчальними закладами Польщі ...

          Жоден сертифікат виданий будь якою мовною школою на території України та засвідчений печаткою такої мовної школи, не має ніякої юридичної сили на території Польщі, оскільки є просто - папірцем.

         Водночас, зверніть увагу! Вивчати польську мову Ви можете будь де, а от отримати сертифікат, що має юридичну силу та є підтвердженням Вашого рівня знання польської мови - виключно в уповноважених Міністерством науки та вищої освіти Польщі центрах.

Дізнатись більше  про Проведення сертифікаційного іспиту з польської мови