Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

Вступ до польського вишу у 2021 році. На що варто звернути увагу абітурієнтам та батькам в умовах карантину.

       

        Враховуючи минулорічний досвід роботи щодо вступу у польські виші в умовах карантину, фахівці ТОВ ЮНЕКО ГРУП, звертають увагу абітурієнтів та  батьків на наступне:

      Старт  вступної кампанії до польських ВНЗ розпочинається раніше ніж до українських ВНЗ. У більшості це – квітень /травень. Хоча  є й такі виші, що уже розпочали набір абітурієнтів ( Ягелонський Університет, Університет Лазарськего…) Тому не варто очікувати на завершення сесії ЗНО та отримання свідоцтва про здобуття освіти, якщо Ви самостійно вступаєте до польського вишу. А слід уже, уважно знайомитись з хронологією  вступу до обраного вишу  та порядком дій.  

       Подання заяви до вишу (ів) здійснюється через реєстрацію в онлайн системі та завантаження документів, що вимагає навчальний заклад. При цьому кількість польських вишів для вступу, як на безкоштовне, так і платне навчання - не обмежується ( на відмінну від українських). Але у такому випадку  зростатимуть витрати по сплаті реєстраційного внеску (ів), що  складає 85 - 100 злотих для одного обраного факультету.

      І якщо з завантаження вступних документів до онлайн системи вишу все зрозуміло, - то з необхідністю своєчасного подання оригіналів вступного пакету документів або ж приїзду на іспит (и) у 2020 році -  зустрілись усі абітурієнти, що самостійно вступали до польського вишу. Адже за умовами карантину – усі хто в’їздив до Польщі у 2020 році повинні були самоізолюватись та/або здати тест. Подання документів до вишу/ необхідність складення іспиту/ ніяк не засвідчувало статусу студента, а лише підтверджувало статус абітурієнта, отож від карантину не звільняло. Що лишень додало клопотів батькам, як по даремно втраченому часу ( через несвоєчасні отримання результати тестування – не допуск до іспиту), так і  по своєчасній передачі документів/ відстроченню подачі / до рекрутаційної комісії вишу. 

        Нажаль, правила щодо дотримання карантинних вимог ніхто не скасовував по відношенню до абітурієнтів чи їх батьків. Тому і на вступну компанію 2021 будьте готові до проходження десятиденного карантину та/або  здачі тесту на території Польщі протягом 48 годин від дати перетину кордону ( дані правила діють від 30.03.2021). При цьому єдиним фактом засвідчення зняття карантину є не наявність негативного результату, а відсутність ваших даних у базі. При затримці виключення даних, або ж продовженні надходжень «контролюючих карантинних дзвінків» – зверніться на гарячу лінію 222 500 115 санепід служби, де Вас і зорієнтують про подальший порядок дій ( наприклад складення внеску, надіслання скану тесту тощо…)

         А якщо ж Ви хочете літо для відпочинку та 99% гарантію вступу до польського вишу – скористайтесь допомогою освітніх фахівців ТОВ ЮНЕКО ГРУП


 

Отримати консультацію з питань навчання у Польщі можна за телефонами:

+38 (066) 88 55 659, +38 (096) 122 90 70

або ж завітати до офісу ТОВ ЮНЕКО ГРУП: вул. Винниченка 65, оф.22, м. Луцьк

 

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43000
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805