Планована дата державного іспиту з польської мови для дітей та молоді 27 - 28 березня 2021 року.
Ukrainian English German Polish Russian

Про вступ до Польщі у 2020р. разом з ЮНЕКО ГРУП. Підводимо підсумки та вітаємо наших студентів!

           Цього року, колективу ЮНЕКО ГРУП випала честь допомогти вступити талановитим дітям до польських вишів, як на безкоштовне так і на платне навчання.. І хоч в умовах карантину, нам спільно з абітурієнтами зустрічались  ряд перешкод…, загалом можна відмітити, що вступна компанія пройшла вдало. Адже наші спільні результати говорять самі про себеWink :

На безкоштовне навчання цього року наші абітурієнти вступили до:

-  Варшавського Медичного Університету та Ягелонського Медичного Університету за напрямом лікарська справа;

-  Краківського Економічного Університету та Познанського Економічного Університету за напрямом економіка;

-  Університету Яна Кохановського в Кєльце та Державного Професійного Університету в Нисі за напрямом косметологія, а також психологія;

-   Варшавського Університету за напрямом філологія

 

             При цьому, ми тішимосьLaughing, що троє наших абітурієнтів отримали стипендії польського міністерства, розмір яких є більшим від розміру середньої зарплати у Луцьку.

 

            Також, зі знижкою до 50% вартості оплати за навчання, абітурієнти ТОВ ЮНЕКО ГРУП вступили до Лодзінського Університету за напрямами інформатика та логістика, Університету Адама Міцкевича у Познані за напрямом європейське право, Краківського Економічного Університету за напрямом бізнес менеджмент та Університету Туризму і Екології у Сухій Бескидській – туризм та рекреація.

             З англомовних програм навчання, наші абітурієнти цьогоріч обрали Ягелонський Університет, Краківський Економічний Університет, Варшавський Національний та Університет Лазарського у Варшаві…

          

             І завершуючи роботу щодо  вступної компанії 2020 року,  колектив ТОВ ЮНЕКО ГРУП,  щиро вітає усіх  батьків та студентів, у яких уже розпочавсь/розпочнеться навчальний 2020/21 рік, навіть якщо він онлайн!

             Ми бажаємо, щоб навчання у обраних вишах (Ягелонський Університет, Варшавський Медичний Університет, Краківський Економічний Університет, Варшавський Університет, Університету Яна Кохановського в Кєльце, Вроцлавський Економічний Університет,  SWPS,  Лодзінський Університет,  Познанський Економічний Університет, Сілезький Університет в Катовіцах, Університет М.К.Складовської у Любліні, Університет Управління та Банківської Справи у Кракові, Університет Менеджменту у Варшаві, Університет Лазарськего, Університет А. Міцкевича у Познані)  відкрило нові можливості та  надихнуло Вас, студенти,  до  успіху, ну, а Ваших батьків до гордості  за Вас!

І пам’ятаєте, що  отриманням  офіційного статусу студент - це лише початок руху  сходинками до професійного розвитку. Тому будьте активними, черпайте знання та реалізовуйте їх на практиці!