УВАГА! Реєстрація на іспит 07-08.03.2020р. ЗАКІНЧЕНА!
Ukrainian English German Polish Russian

Скористайсь можливістю  від Ягелонського Університету розпочати своє навчання українською мовою!

Прийом документів розпочато!

 UJ _ Uneko

         Шановні абітурієнти, які не володіють або ж недосконало володіють польською мовою, ми прагнемо звернути Вашу увагу, на освітню оферту від Факультету Міжнародних та політичних студій Ягеллонського університету.    

       Так, Університет пропонує Вам здобувати освіту за спеціалізацією політологія/ міжнародні відносини/ на першому році навчання – вашою рідною мовою, тобто українською.

          Як це працює?

         Перший рік навчання предмети за спеціалізацією викладатимуть українською мовою, однак  паралельно йтиме посилене вивчення польської мови. А це  дозволить Вам, уже на другому та третьому курсі продовжувати своє навчання польською. Зрозуміло, що і написання та захист дипломної роботи – теж польською мовою, як і здача іспитів.

Ознайомитись з програмами навчання можна за наступними посиланнями:

       Щодо вартості навчання за даним напрямом, то відмітимо що вона досить прийнятна, зокрема сума у рік складає 4000 польських злотих (тобто близько 900 євро)

 

Важливим для цьогорічних абітурієнтів, є можливість вступу просто зараз, не чекаючи на отримання свідоцтва з додатком!  Тому не зволікайте! Ви це можете зробити самостійно: ознайомившись з детальною інформацією на сторінці ВНЗ  або ж скористатись допомогою від ТОВ ЮНЕКО ГРУП, що значно зекономить вам час. Адже вступ до польського вишу з ТОВ ЮНЕКО ГРУП   це безпечно, надійно та якісно!

           Отримати фахові консультації від ТОВ ЮНЕКО ГРУП, Ви можете за наступними контактними номерами: 066 88 55 659; 096 122 90 70; 093 434 88 05.

 

 

Передрук даного матеріалу дозволено виключно з посиланням на сайт http://unekostudy.com