Планована дата державного іспиту з польської мови для дітей та молоді 27 - 28 березня 2021 року.
Ukrainian English German Polish Russian

 

corona-вірус _юнеко

         МОН України повідомляє про два сценарії розвитку подій для випускників 11 класів. Зокрема при першому  сценарії про результати ЗНО випускники дізнаються лише наприкінці липня 2020 року (у випадку завершення карантину  до 1 тижня червня), а при другому сценарії (у випадку продовження  карантину  до серпня 2020 року) - ЗНО для учнів 11-го класу стартуватиме в середині серпня та  закінчиться до середини вересня. 

        І якщо вступна компанія 2020 до вишів України буде перенесена відповідно на серпень та жовтень, то що зі вступом до польських ВНЗ?

            Зрозуміло, що польські виші у першу чергу орієнтуватимуться на затверджені дати матуральних іспитів  (ідентично українському ЗНО)  для польських випускників. У той же час, як повідомляє прем’єр Міністр Польщі Mateusz Morawiecki, офіційних рішень щодо зміни термінів випускних іспитів немає. Тобто, якщо у Польщі  дати закінчення навчального року залишаться немінними, то для українських випускників, що мають намір навчатись у державних вишах  Польщі  при застосуванні першого або ж  другого сценарію - ситуація виглядатиме «дуже і дуже плачевно». Або кажучи по іншому вступити  до державного вишу Польщі за хромонограмом ідентичним вступній компанії 2019/20 стане НЕМОЖЛИВО, за винятком Ягелонського Університету,  Гірничо Металургійної Академія у Кракові, Сілезького Університету у Катовіцах та Вроцлавського у яких були затверджені друга та третя черги прийому.

            Однак, давайте завчасно не панікувати! У Польщі надзвичайну ситуацію введено до Великодня. Тому сподіваємось, що уже до кінця квітня стане зрозуміло чи буде шанс  в українських абітурієнтів продовжити своє навчання у польських державних вишах. І пам’ятайте, що освітні консультанти ТОВ ЮНЕКО ГРУП  і надалі аналізуватимуть освітні новини та інформуватимуть Вас про усі актуальні зміни.  Адже  ТОВ ЮНЕКО ГРУП, це фахова  допомога у вступі до польського вишу та професійні консультації.

к.т. 066 88 55 659; 096 122 90 70; 093 434 88 05

 

Передрук даного матеріалу дозволено виключно з посиланням на сайт http://unekostudy.com