УВАГА! Реєстрація на іспит 07-08.03.2020р. ЗАКІНЧЕНА!
Ukrainian English German Polish Russian

 

http://uneko.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82-%D1%8E%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%BE.jpg

Шановні друзі, майбутні абітурієнти та їх батьки!

           09 та 10 березня 2019 року на базі Луцької спеціалізованої школи №1, уже вдруге відбудеться  проведення державного сертифікаційного іспиту з польської мови для дітей та молоді на рівні В1, В2 (  Рішення Міністерства науки та вищої освіти Польщі Nr 13/DWM/2017 від  6 вересня 2017 року )

          Попередня реєстрація охочих скласти іспит – відкрита, Ви можете уже заповнити формуляр – заяву.  

          Вартість іспиту складатиме 90 євро та  20 євро додатково оплачується учасниками, що склали іспит за отримання сертифікату.

          Також, зазначимо, що саме на підставі даних іспитів, Ви отримуєте Сертифікат з польської мови як іноземної,   що є єдиним документом, яким  підтверджується знання польської мови, та який визнається усіма установами, організаціями, навчальними закладами Польщі ...Адже, жоден сертифікат виданий будь якою мовною школою на території України та засвідчений печаткою такої мовної школи, не має ніякої юридичної сили на території Польщі, оскільки є просто - папірцем.

         Водночас, зверніть увагу! Вивчати польську мову Ви можете будь де, а от отримати сертифікат, що має юридичну силу та є підтвердженням Вашого рівня знання польської мови - виключно в уповноважених Міністерством науки та вищої освіти Польщі центрах.

Дізнатись більше  про Проведення сертифікаційного іспиту з польської мови