9 та 10 березня 2019 року, на базі Луцької школи №1 відбудеться державний сертифікаційний іспит з польської мови на рівні В1,В2 для дітей та молоді (14-17р)
Ukrainian English German Polish Russian

         Цього року наша Компанія ЮНЕКО ГРУП допомогла вступити випускникам  Волинської, Тернопільської, Черкаської, Вінницької , Одеської областей як на безкоштовне навчання на конкурсній основі так і на платне навчання до:

          З нашою допомогою абітурієнти (власники карти поляка та карти сталого побиту) вступили на безкоштовне навчання не до одного, а до декількох вишів, що дозволило їм вчергове обрати внз за власними пріоритетами ( Антон О. - АГХ, Вроцлавський Університет, Даяна Г. -Університет ім. А. Міцкевича та Краківський Економічний Університет, Іван О.-Свєнтокшиська Політехніка, АГХ, Катерина С. -Університет ім. А. Міцкевича та Краківський Економічний Університет).

          Хочеться, також відмітити Валерію Я., що вступила до Краківської Музичної Академії (відділ інструменталістика, фортепіано)! Адже з першого разу – здати надскладні іспити, не будучу слухачем музичних стажів - це СУПЕР!!!. Валерія, Ми пишаємось тим, що мали змогу сприяти твоєму вступу до одного з кращих музичних вузів Польщі!

         Безумовною, спільною перемогою став вступ на безкоштовне навчання Руслани К. та Івана Ч. до Сілезького університету, а також Ольги П. до Університету ім. М. Складовської Кюрі, котрі не є власниками карти поляка!  Звісно, що велику вагу у даному факті зіграли і мовні курси, котрі ми проводимо для наших абітурієнтів а також, проведення державного сертифікаційного іспиту з польської мови на базі Луцької школи №1

         Ну що ж в завершення, хотілось би привітати усіх наших студентів-першокурсників  та їх Батьків з початком навчання! З вами  було приємно співпрацювати і ми сподіваємося, що Ви будете нам повідомляти про власні успіхи, досягнення. А також пам’ятайте, Ми у будь-який момент готові  допомогти порадою!


          А для тих, хто тільки замислюється над вступом до  польського вишу, телефонуйте нам  (0668855659; 0961229070; 0934348805) або завітайте до нас в офіс (м. Луцьк, вул. Винниченка 65, оф.22) усі наші консультації безкоштовні.