9 та 10 березня 2019 року, на базі Луцької школи №1 відбудеться державний сертифікаційний іспит з польської мови на рівні В1,В2 для дітей та молоді (14-17р)
Ukrainian English German Polish Russian

Плануєш стати ІТ фахівцем чи інженером ?

Обирай один з найкращих вишів не лише у Польщі, а й у світі – Гірничо-Металургійну Академію у Кракові (Akademia Górniczo-Hutnicza).

 

         У своїй роботі, ми часто зустрічаємось з тим, що 99% абітурієнтів взагалі не чули про цей ВНЗ. І це не дивно, адже це один з небагатьох вишів, який не провадить рекламної компанії для українців. І в той же час, у ньому навчаються  студенти зі США, Великобританії, Німеччини, ОАІ... При цьому середній показник кількості осіб на одне місце становить від 2 до 6 абітурієнтів.  У чому ж секрет популярності даного Вишу?

          Можна припустити що це лідируючі позиції як у Польських так і Світових рейтингах (III miejsce wśród uczelni technicznych w rankingu „Perspektyw” 2017, Najlepsze studia inżynierskie w Polsce na kierunkach Fizyka Techniczna, Inżynieria Materiałowa oraz Mechanika i Budowa Maszyn (maj 2017), I miejsce wśród polskich uczelni w rankingu „Diamenty Forbesa” 2017, I miejsce wśród polskich uczelni technicznych w „University Ranking by Academic Performance” (styczeń 2016), I miejsce wśród polskich uczelni technicznych w międzynarodowym rankingu CWTS Leiden Ranking (maj 2017)…, при цьому  щоб заначити увесь перелік даної статті  не вистачить). Або ж поєднання навчання з науковою практикою, адже студенти беруть активну участь у проведенні досліджень в галузі інновацій та обміну технологіями на базі 700 найсучасніших лабораторій. І як наслідок – Гірничо – Металургійна Академія  є лідером серед зареєстрованих патентів не лише в Польській Патентній Адміністрації, але й в Європейській.

         Насправді, про переваги та здобутки даного вишу можна писати багато. Однак, основним критерієм для багатьох абітурієнтів є  поєднання навчальних програм з потребами ринку праці. І це не просто слова, адже 93% випускників є працевлаштованими як в Польщі так і за кордоном, при чому  61% студентів - ще до захисту дипломної роботи. Дані цифри безумовно відображають як академічний потенціал навчального закладу, так і  якість здобутої освіти. Але, особисто мені, подобається наступний показник – 23% студентів взагалі не шукають роботи, оскільки за ними стоїть черга з роботодавців!

 

Прагнеш дізнатися більше? Зателефонуй нам (+380 997956771, +380961229070, 0934348805), або завітай в офіс №22, що знаходиться за адресою м.Луцьк, вул. Винниченка 65.

АГХ2