19 та 20 травня 2018 року, на базі Луцької школи №1 відбудеться державний сертифікаційний іспит з польської мови на рівні В1,В2 для дітей та молоді (14-17р)
Ukrainian English German Polish Russian

Стипендія для здібної та амбітної молоді з України, яка передбачає спеціальні умови навчання в одному з найкращих туристичних ВУЗів в Польщі - Університеті Туризму та Екології В Сухій Бескидзькій.

В рамках стипендії українська молодь може бути звільнена від оплати за навчання за високі досягнення. Звільнення від оплати включає два роки або один рік, залежно від середнього балу.

Стипендіатам ВУЗ додатково гарантує закордонні оплачувані практики, які дають можливість самостійно оплачувати решту навчання. Практики проходять на території Європейського Союзу згідно з обов’язковими засадами.

Умови отримання стипендії

1. Отримати стипендію має право отримати кожен випускник школи на території України, які виконали наступні вимоги:

a) Отримали свідоцтво про закінчення школи з середніми балами, включаючи бали отриманні на випускних екзаменах в інтервалі: I/ 11,0 – 11,5, II/ 11,6 – 12,0;

б) Написали заяву про призначення стипендії до 30.06.2017 р.;

в) Склали комплект документів для вступу до 21.07.2017 р. (в обгрунтованих випадках і попередньому повідомленні є можливість доповнення документів пізніше);

г) отримали позитивне рішення директора ВУЗу.

2. Вище згадагим особам залежно від середнього балу, описаного в п.1 пп.А), належить звільнення від оплати за навчання в наступних термінах:

a) Перший рік навчання – особи з середнім балом 11,0 – 11,5;

б) Перший і другий роки навчання – особи з середнім балом 11,6 – 12,0.

3.Дана пропозиція стосується тільки стаціонарної форми навчання польською мовою на Факультеті Туризму і Рекреації в Сухій Бескидзькій.

4. Термін подачі заяв до 30.06.2017 р.