Планована дата державного іспиту з польської мови для дітей та молоді 27 - 28 березня 2021 року.
Ukrainian English German Polish Russian

ЮЛІЯ ТРЕТЯК ПРО СВОЄ НАВЧАННЯ

   Ось уже наближається до закінчення мій перший рік навчання у Вищій школі управління та банківської справи в Кракові,на факультеті фінанси та облік. Сьогодні мені б хотілося поділитися своїми враженнями.

   І ось я  в Кракові, в місті з віковою історією . Кожного дня в мене позитивні враження і  день моєї інавгурації не став винятком.

   Звичайно, на початку було важко, бо існував мовний бар’єр. Але наш ректор Володимир Рощинялський  організував спеціальні мовні курси для студентів з України, з метою покращення  рівня володіння польської мови.

   Про такий розклад занять, який є  у WSZIB можна тільки мріяти. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, поважають думку і погляди молодих людей. У вузі добре розвинута система Інтранету , зокрема це  Suszi та  Sake. За їх  допомогою студент може переглядати останні новини, свій розклад занять ( в якому кабінеті вони відбуваються, о котрій годинні) , також матеріали , які були на заняттях, залікова книжка  і доступ до бібліотеки.  За допомогою Suszi студенти можуть контактувати з  викладачами.   Suszi  і Sake  полегшують навчання як і студента  так і викладача.

   Кожний кабінет обладнаний комп’ютером , мультимедійними дошками, а також проекторами за рахунок яких студент може бачити все про що говорить  викладач.

   В процесі навчання я познайомилася з багатьма людьми,з  якими охоче спілкуюся.

   Останньою приємною несподіванкою для мене був приїзд  польського  економіста, Віце-прем'єр Польщі,  міністр фінансів Польщі, директор Національного банку Польщі (2001-07)  Лєшека Бальцеровича. Професор  читав лекцію про стани економіки в Польщі  та України.

   Також  у WSZIB діють різні гуртки для студентів. Зокрема це KENWIS ( наукові зібрання), вивчення китайської та японської мов, журнал  Multis Multum.

   На закінчення хотіла б додати сказати, що не на хвилину не сумнівалася в своєму виборі, адже  WSZIB – це вуз, який націлений на якість і рівень освіти студента.

 Юлія Третяк, студентка WSZIB