Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

Про підсумки семінару ПОРЯДОК ВСТУПУ  ДО ВНЗ ПОЛЬЩІ У 2024 році

 

ПОРЯДОК ВСТУПУ ДО ВНЗ ПОЛЬЩІ у 2024 році, саме так звучала тема онлайн семінару для батьків/дітей нашого центру з вивчення та сертифікації польської мови як іноземної - ТОВ ЮНЕКО ГРУП.

Ми розмовляли про варіанти безкоштовного та платного навчання, основні вимоги до вступних документів, прораховували прохідний вступний бал на прикладні UEK , а також те, чому слід готувати НМТ для вступу до переважної більшості державних вишів Польщі .

Враховуючи присутність на семінарі  польських вишів, батьки  скористались можливістю  прямого спілкування з представниками  Ягелонського Університету, Свєнтокшиської Політехніки та Університету Туризму і Екології в Сухій Бескидській.  За що висловлюємо окрему подяку:

- Doktorowi nauk humanistycznych, starszemu wykładowcy, Pani Halinie Czubie;

- przedstawicielowi Działu Rozwoju Kadry Naukowej i Współpracy Międzynarodowej   Panu Wojciechowi Boguckiemu;

- Wykładowcy i doradcy zawodowemu , Panu Bartłomiejowi Mrozowi

 

 

Сподіваємось, дана зустріч була корисною для усіх учасників.  Ну а далі, будуть онлайн  зустрічі з нашими студентами (Варшавського Університету, Варшавської Політехніки, Краківського Педагогічного Університету, Краківського Економічного Університету, Краківської Політехніки, Західно – Поморського Університету в Щецині, Лодзінського Університету, Поморського Університету, Вроцлавського Економічного Університету та багатьох інших) – і це все у рамках мовного клубу ТОВ ЮНЕКО ГРУП.  

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати! І зі своєї сторони  підтримуємо наших воїнів (минулого року 50% доходу від мовного клубу було спрямована на потреби військових, цього річ – традиціям теж не зраджуємо).

 


 

Отримати консультацію з питань навчання у Польщі можна за телефонами:

 +38 (066) 88 55 659, +38 (096) 122 90 70

   або ж завітати до офісу ТОВ ЮНЕКО ГРУП: вул. Винниченка 65, оф.22, м. Луцьк

 

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43006
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805