УВАГА! Реєстрація на іспит 07-08.03.2020р. ЗАКІНЧЕНА!
Ukrainian English German Polish Russian

Дорогі друзі!

          Ми раді повідомити Вам, що саме ЮНЕКО ГРУП –є  першою компанією в Україні, яка допомагає абітурієнтам – власникам карти поляка вступити до Державних ВНЗ Польщі на безкоштовне навчання шляхом:

  •  ВСТУПУ НА КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ до будь якого державного ВНЗ Польщі
  • ВСТУПУ за МІНІСТЕРСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ (так званий “вступ через КОНСУЛЬСТВО” *)

          Талановитим та здібним дітям, які не є власниками карти поляка, ЮНЕКО ГРУП допомагає вступити на безкоштовне навчання до польських університетів,  відслідковуючи конкурсні програми таких ВНЗ.

         Беззаперечною  гордістю нашої компанії є проведення МОВНИХ КУРСІВ (у т.ч. і сертифікованими викладачами польського Міністерства освіти) та можливість слухачів таких курсів отримати державний сертифікат з польської мови (В1, В2) .  Адже якраз ЮНЕКО ГРУП стала ініціатором, а в подальшому й організатором проведення державного іспиту з польської мови на базі Луцької Школи №1. Так уже у 2018 році  22 дітей успішно отримали сертифікат Komisji Państwowejї на рівні В2 за результатами травневого іспиту. І саме цей сертифікат є запорукою для успішного зарахування до будь якого ВНЗ Польщі.

           Лише наша компанія, ще у 2014 році - перша серед усіх українських посередників, за підтримки польських ВНЗ реалізувала Проект «Студент/Польща», результатом якого стала  підготовка та друк Покрокової інструкцію, про те, як самостійно вступити до Польщі. Ми не боїмось ділитись досвідом адже не завищуємо вартості послуг які надаємо!  У Наступні роки своєї діяльності(2015,2016,2017,2018) ЮНЕКО ГРУП щорічно готувала та реалізовувала даний проект, одним з результатів якого стали наступні довідники:

         Мовні курси / спеціалізоване навчання з метою  отримання сертифікатів В2 (FCE, TOEFL) , державного сертифікату з польської мови Komisji Państwowej та  Карти Поляка/ Програми вступу:  для власників карти поляка; для абітурієнтів без карти поляка на безкоштовне навчання;  платне навчання/ різноманітні освітні презентації – все це та багато іншого  можна відкрити для себе саме в ЮНЕКО ГРУП!

 

Запрошуємо на  зустріч з нами!

З повагою, Марія Вєржбіцкі

(керівник ТОВ ЮНЕКО ГРУП; координатор проектів Студент – Польща 2015, 2016, 2017, 2018 р.;

автор спеціалізованих  довідників для українських абітурієнтів, що планують навчання у Польщі та ряду профільних статей )

 

P.S. З моменту заснування (2010р.) ТОВ ЮНЕКО ГРУП здобуло авторитет не лише серед абітурієнтів та їх батьків, але й у польському академічному середовищі. Та, як результат роботи нашої компанії, станом на 2018 рік, є успішне зарахування усіх наших абітурієнтів до наступних ВНЗ:

Державні:

Приватні ВНЗ (платне навчання) : Академія Леона Козмінськего,Університет Суспільної Психології (SWPS), Університет Туризму та Екології в Сухій Бескидській,Університет Управління і Банківської справи в Кракові,Університет Економіки і Інформатики у Кракові, Університет Лазарськего, Університету Менеджменту в Варшаві,Суспільної  Академія Наук у Кракові  та у Варшаві, Відкритий Польський Університет (Polish Open University), Академія бізнесу і фінансів Vistula, Університет підприємництва та Адміністрації в Любліні, Університет Суспільних Наук ім. Вінсента Поля, Університет Менджменту та Адміністрації в Замості, Група університетів ВСБ та ін.

-також на безкоштовне навчання після 9 класу до технікумів м. Кракова та м. Мишляніци

         Ми розвиваємось, рухаємось вперед, покращуємо якість надаваних послуг, та пропонуємо Вам йти до успіху разом!