УВАГА! Реєстрація на іспит 07-08.03.2020р. ЗАКІНЧЕНА!
Ukrainian English German Polish Russian

 ОБИРАЄМО ВНЗ 

   Серед різноманітної оферти здобуття вищої освіти у Польщі, а це 133 державних ВНЗ, 262 приватних ВНЗ, 7 костельних ВНЗ, абітурієнту та його батькам  не просто зробити правильний вибір.

   Адже правильне обрання вишу – це не лише якісне навчання та успішне працевлаштування,  а й можливість бути зарахованим до такого ВНЗ.

   Проаналізувавши Вашу реєстраційну форму, Наші співробітники запропонують 3-5 ВНЗ, що відповідають  як Вашим критеріям та фінансовим можливостям  так і  шанси вступу Абітурієнта до яких оцінюються понад:

   - 76% для державних ВНЗ

   - 98% для приватних ВНЗ Польщі. *

 

*Фаховий аналіз реєстраційної форми здійснюється з урахуванням:

   форми власності ВНЗ, його престижності та  позиції у профільних рейтингах;

   співвідношення якості та вартості навчання;

   мови навчання (польська/англійська) та можливості вивчення інших іноземних мов (англійська, німецька, іспанська, французька, італійська, китайська …) за профілем;

   наявності у ВНЗ додаткових програм (подвійний диплом, програми обміну, оплачувані практики, стипендіальні програми, працевлаштування);

   попиту випускників на ринку праці;

   складності вступу (конкурсна основа, екзамени, співбесіди, ліміт місць, вимоги до вступних документів);

   ймовірності вступу;

   проживання (забезпечення гуртожитком, його вартість). 

                  Вартість даних послуг становить гривневий еквівалент офіційного курсу на дату платежу, у розмірі  30€  та зараховується до  вартості  програми вступу. 

                  UNEKO GROUP гарантує вступ, як мінімум до одного із запропонованих Нами ВНЗ (за умови здійснення вступної компанії/підготовки документів нашими спеціалістами)!

Заповнити реєстраційну форму на підбір ВНЗ