ТОВ "ЮНЕКО ГРУП": 43021, м.Луцьк, вул.Винниченка 65, офіс 22, тел.: +38 0997956771, +38 0961229070, +38 0934348805; м.Львів +380671849651; +38 0668855659; м.Черкаси +38 0671384761; м.Київ +38 0731587492.
Ukrainian English German Polish Russian

ОТРИМУЄМО ДОВІДКУ ПРО ЗАРАХУВАННЯ

 

   ЗАРАХУВАННЯ  до польських ПРИВАТНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ  на платну форму навчання  здійснюється на підставі  поданого вступного пакету документів, та, як правило, без іспитів та конкурсів.

   Водночас,  до уваги можуть братись оцінки, що містяться у  Ваших освітніх документах (додатку до атестату та/або диплому, навчальній картці, табелі). Результати ЗНО не враховуються.

   Якщо Ви є учасником акційної  програми чи проекту, що дозволяє безкоштовно навчатись у приватному вузі Польщі, або ж, частково оплачувати вартість навчання, у такому випадку рішення про зарахування, приймається з урахуванням:

-  результатів конкурсу (іспит, співбесіда, проектна робота , презентація і.т.д.),

-  змісту мотиваційного листа,

-  рівня володіння мовою навчання,

-  Вашої громадської позиції у суспільному житті,

-  Ваших  досягнень,

-  оцінок атестату.

    ЗАРАХУВАННЯ  до польських ДЕРЖАВНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ на платну форму навчання здійснюється на підставі  своєчасно поданого повного  вступного пакету документів, та, як правило, без іспитів та конкурсів.

   Водночас, до уваги  приймаються оцінки, що містяться у  Ваших освітніх документах (додатку до атестату та/або диплому, навчальній картці, табелі).  

   Результати ЗНО не враховуються. Водночас, просимо Вас звернути увагу, що якщо у додатку до атестату не буде оцінки з профільного предмету обраного ВНЗ, у такому випадку - такий результат приймається до уваги.  Наприклад, абітурієнт закінчив гуманітарний ліцей, а у додатку до атестату відсутня оцінка по іспиту з  математики. При цьому правилами вступу польського вузу встановлено, що конкурс відбувається, у тому числі, на основі оцінки з предмету математика.  В такій  ситуації – вузом може бути прийняте рішення про взяття результату ЗНО до уваги. 

   ЗАРАХУВАННЯ  до польських ДЕРЖАВНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ на державну  форму навчання здійснюється згідно хромонограму вступу на конкурсній основі.

   До уваги, як правило приймаються :

-  результати конкурсу (іспит, співбесіда, проектна робота і.т.д.),

-  рівень  володіння мовою навчання,

-  оцінки атестату,

-  зміст мотиваційного листа, громадська позиція, досягнення ( при акційних місцях для іноземних абітурієнтів),

-  своєчасність дотримання хромонограму вступу.

   ПІДТВЕРДЖЕННЯМ про Ваше  зарахування до складу студентів є ДОВІДКА  ПРО ЗАРАХУВАННЯ

   Дата її отримання як правило:

-  для державних університетів - це кінець липня,

-  для приватних це 10-14  днів після дати подачі вступного пакету документів.

   На підставі Довідки про зарахування відбувається оформлення СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ.