9 та 10 березня 2019 року, на базі Луцької школи №1 відбудеться державний сертифікаційний іспит з польської мови на рівні В1,В2 для дітей та молоді (14-17р)
Ukrainian English German Polish Russian

ОФОРМЛЯЄМО СТУДЕНТСЬКУ ВІЗУ

 

На підставі отриманої Довідки про Ваше зарахування до складу студентів відбувається оформлення СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ*, що включає:

1. Електрону реєстрацію.

Електронна реєстрація – це «бронювання черги» на здачу документів з визначеною датою та годиною їх подачі. Електрона реєстрація здійснюється або у «консульській» системі https://secure.e-konsulat.gov.pl або за посередництвом системи пунктів прийому візових анкет http://www.polandvisa-ukraine.com

(При подачі документів до Консульства Ви не несете додаткових витрат. Отримання візи на навчання є безкоштовним. При подачі документів до пунктів прийому візових анкет , Ви сплачуєте реєстраційний збір -еквівалент 18 євро).

2. Формування   пакету  документів  на виготовлення візи абітурієнтом/студентом :

2.1.  письмове запрошення чи довідка про зарахування абітурієнта/ студента до ВНЗ  (оригінал та копія);

2.2.  роздрукована та заповнена анкета (усі 4 сторінки) з вклеєним фото.  

Анкета підписується абітурієнтом якщо він повнолітній, якщо ж ні – то одним із батьків, який і буде подавати пакет документів;

2.3. страховий поліс від однієї з кращих страхових компаній України – «PZU  Україна» (копія, оригінал, підтвердження оплати)

За договором на участь у програмі, Ви отримуєте страховий поліс згідно  програми «Стандарт». Можливо обрання іншої програми «Економ», «Бізнес», «Еліт» з доплатою різниці у вартості страхування згідно підтвердних документів.  

2.4. Реєстраційний код та ін. копії згідно вимог

3. Надання консультацій щодо  переліку документів, що готується Вами самостійно (нотаріальні дозволи, паспорти, фото…). Роз’яснення правил, порядку та процедури отримання візи.

4. Подача документів до Консульства/Візового центру здійснюється особисто Вами (при неповнолітті -  одним із батьків)  у визначений день, на конкретну годину.

 *Довгострокова студентська віза  -  це національна віза типу D , яка видається відповідним Консульством Республіки Польща, згідно реєстрації місця проживання абітурієнта/студента. Максимальний термін дії такої візи один рік (365 днів), мінімальний – 91 день.  Довгострокова студентська віза дає право протягом усього терміну її дії перебувати на території Польщі, та право перебувати  до 90 днів у інших країнах Шенгену протягом 180 днів ( відповідно до розпорядження ЄС № 265/2010 Європарламенту і Ради, котре вносить зміни у Виконавчу Конвенцію Шенген та Розпорядження № 562/2006 стосовно руху осіб, котрі мають довгострокові візи)

У випадку коли  термін перебування на території Польщі (напр. заочне навчання, навчання за системою e-learning) становитиме менше 90 днів протягом півріччя , такі абітурієнти/студенти  отримують учбову візу типу С (шенген), а за наявності біометричного паспорту- користуються безвізовим режимом