УВАГА! Реєстрація на іспит 07-08.03.2020р. ЗАКІНЧЕНА!
Ukrainian English German Polish Russian

ОФОРМЛЯЄМО СТУДЕНТСЬКУ ВІЗУ

 

На підставі отриманої Довідки про Ваше зарахування до складу студентів відбувається оформлення СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ*, що включає:

А. Електрону реєстрацію.

Електронна реєстрація – це «бронювання черги» на здачу документів з визначеною датою та годиною їх подачі. Електрона реєстрація здійснюється або у «консульській» системі https://secure.e-konsulat.gov.pl або за посередництвом системи пунктів прийому візових анкет http://www.polandvisa-ukraine.com

(При подачі документів до Консульства Ви не несете додаткових витрат. Отримання візи на навчання є безкоштовним. При подачі документів до пунктів прийому візових анкет , Ви сплачуєте реєстраційний збір -еквівалент 18 євро).

Б. Формування   пакету  документів  на виготовлення візи абітурієнтом/студентом :

1.Оригінал Довідки від ВУЗу  про прийняття/продовження навчання. Така довідка повинна відповідати встановленим вимогам, що визначені розпорядженнями Міністра Науки та Вищої Освіти від 28.05.2018 року, при цьому допускається її довільний виклад, однак вона повинна містити усі обов’язкові дані.

2. Підтвердження оплати за навчання видане навчальним закладом або ж підтвердження того, що навчання є безоплатним. Зверніть увагу, що оригіналу квитанції про переказ коштів не достатньо. Повинна бути саме довідка від ВНЗ, що кошти зараховані викладена у довільній формі. Також допускається об таке формулювання містилось у довідці про прийняття на навчання тощо…

3. Документ, що підтверджує, де буде мешкати студент, з зазначенням вартості такого проживання за весь період навчання або щомісячного платежу : договір оренди житла або ж довідка від  гуртожитку/ від ВНЗ викладені у довільній формі.

4. Підтвердження достатності фінансових засобів. Може бути представлене одним з нижченаведеного:

4.1.  Довідку про розмір кредитного ліміту на банківській кредитній картці, що була видана цим банком та залишку на рахунку. Це можуть бути як дві окремі довідки так і одна.

або

4.2 Довідка про залишок на рахунку, що видана  польським банком або фінансовою установою

 Залишок коштів при цьому розраховується індивідуально, однак обов’язковим для усіх є наявність:

а)Коштів для покриття витрат на повернення до України у розмірі 200 злотих

б) Коштів на  утримання у розмірі 701 злотий на місяць для студента, що мешкатиме самостійно або ж 528 злотих на місяць для особи, що проживатиме з родиною

Тобто, для отримання студентської візи залишок коштів повинен бути у розмірі щонайменше 8612 PLN

Звертаємо увагу! Якщо ж  студент є неповнолітньою особою чи повнолітній знаходиться на батьківському утриманні допускається надання вищезазначених документів  на ім’я батьків у такому разі додатково слід оформити:

4.3.  Нотаріально завірений спонсорський лист від батьків .

4.4. Заяву про знаходження особи – студента на батьківському утриманні.

Ну а подальший перелік у нас лишається без змін:

5. При неповнолітті студента - нотаріальна згода обох батьків про перетин кордону дитиною самостійно або одним з батьків.

6. Заповнена візова анкета .

7. Страховий поліс  з підтвердженням оплати

8Свідоцтво про народження неповнолітнього студента

9.  Два фото  3,5 на 4,5 см. на світлому фоні, 80% обличчя

10. Закордонний паспорт студента  включно з попередніми візами за три останні роки та штампами про в’їзд /виїзд

10.1. Якщо попередні паспорти були здані або анульовані, необхідно надати внутрішній паспорт з відповідною відміткою або довідку з ОВІРу про його вилучення.

10.2. Заява про один паспорт (оформляється від імені студента)

11.Внутрішній паспорт студента, витяг про місце проживання та  ідентифікаційний код

12. Копії внутрішніх  паспортів Батьків. Та оригінали паспортів того з батьків хто подає документи разом з неповнолітнім студентом ( українського та закордонного)

13. У випадку подачі документів через ПП Візових анкет – квитанція про сплату сервісного збору

В. Надання консультацій щодо  переліку документів, що готується Вами самостійно. Роз’яснення правил, порядку та процедури отримання візи.

Г. Подача документів до Консульства/Візового центру здійснюється особисто Вами (при неповнолітті -  одним із батьків)  у визначений день, на конкретну годину.

 

            Шановні Абітурієнти та Батьки, звертаємо Вашу увагу, що якщо Ви вступаєте до польського вишу разом з ЮНЕКО ГРУП, Вам не варто турбуватись, адже усі клопоти Ми беремо на себе забезпечуючи Вам літо для відпочинку. 

           У випадку ж самостійного вступу, перед тим як нам зателефонувати за консультацією -  ознайомтесь зі зразками документів, необхідних для виготовлення студентської візи.  І повірте, багато питань відразу зникне, завдячуючи багатолітньому досвіду  освітніх консультантів ТОВ ЮНЕКО ГРУП.  
           Однак, отримання індивідуальних консультацій, аналіз, допомога у формуванні пакету документів, для осіб, що  не є клієнтами ТОВ ЮНЕКО ГРУП - надається на платній основі (600 грн/год).

*Довгострокова студентська віза  -  це національна віза типу D , яка видається відповідним Консульством Республіки Польща, згідно реєстрації місця проживання абітурієнта/студента. Максимальний термін дії такої візи один рік (365 днів), мінімальний – 91 день.  Довгострокова студентська віза дає право протягом усього терміну її дії перебувати на території Польщі, та право перебувати  до 90 днів у інших країнах Шенгену протягом 180 днів ( відповідно до розпорядження ЄС № 265/2010 Європарламенту і Ради, котре вносить зміни у Виконавчу Конвенцію Шенген та Розпорядження № 562/2006 стосовно руху осіб, котрі мають довгострокові візи)

У випадку коли  термін перебування на території Польщі (напр. заочне навчання, навчання за системою e-learning) становитиме менше 90 днів протягом півріччя , такі абітурієнти/студенти  отримують учбову візу типу С (шенген), а за наявності біометричного паспорту- користуються безвізовим режимом