УВАГА! Реєстрація на іспит 07-08.03.2020р. ЗАКІНЧЕНА!
Ukrainian English German Polish Russian

ПРО МОВНИЙ СЕРТИФІКАТ 

 

   Залежно від обраної Вами освітньої програми, з метою  вступу та здійснення  навчання , слід завчасно подбати про  мовний сертифікат, наявність якого вимагається усіма державними ВНЗ та більшістю приватних ВНЗ Польщі.

   Мовним сертифікатом є офіційний документ, виданий уповноваженою установою, яким підтверджується  рівень володіння мовою.

   Рівень володіння польською мовою підтверджується сертифікатом виданим державним органом Польщі - Державною Комісією зі справ підтвердження  польської мови (Państwowa Komisja) на підставі проведеного іспиту.

   Іспит можливо здавати в уповноважених суб′єктах  як на території України так і на території Польщі. Так, На підставі  Рішення Міністерства науки та вищої освіти Польщі Nr 13/DWM/2017 від  6 вересня 2017 року, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області четвертою в Україні та двадцять п’ятою у цілому світі є уповноваженою  на організацію та проведення державних сертифікаційних іспитів з польської мови для дітей та молоді на рівні А1, А2, В1, В2. Дізнатись більше... 

   До екзамену на рівень А1, А2, В1, В2 допускаються всі абітурієнти, незалежно від їх віку та того, де, як довго, і яким чином вони вивчали польську мову.

   Збір  за здачу іспиту для отримання сертифікату становить:  90 євро – для рівнів А1,А2,В1,В2- для молоді та дітей; 120 євро – для рівнів А1,А2 – для дорослих; 150 євро  -для рівнів В1,В2- для дорослих; 180 євро – для рівня С1, С2- для дорослих та мито у розмірі 20 євро  за отримання сертифікату. 

   Рівень володіння англійською мовою, достатній для навчання на англомовній програмі, повинен відповідати рівню B2 (Upper Intermediate) за класифікацією CEFR.

   Такий  рівень володіння англійською мовою може бути підтвердженим одним із   міжнародних сертифікатів, наприклад TOEFL-87 +; IELTS-5.5; FCE-A, B, C …

   Повний перелік  сертифікатів прийнятний для польських ВНЗ наведено у постанові Ради Міністрів Польщі від 24.01.2007 р., або ж  Ви можете з ним ознайомитись  безпосередньо на сторінках сайтів університетів.   

 

   Якщо ви зацікавлені в підготовці до здачі іспиту перейдіть за наступними посиланнями:- підготовка до  іспиту з польської мови